BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prieš neapibrėžtą laiko tarpą įvyko steigiamasis Beviltiškai Apgailėtinų Romantikų su Polinkiu į Cinizmą (BAR su PC) posėdis, kurį sudarė beveik vienas skausmingai blaivaus proto asmuo. BAR su PC posėdžio metu priimta beviltiškai romantiška deklaracija su ciniškais iškrypimais. Ji buvo iškilmingai patvirtinta visų posėdžio narių. Deklaraciją nuspręsta paviešinti:
1. Kiekvienas žmogus turi prigimtinę teisę pasijusti apgailėtinu ir neapsimetinėti prieš visą likusį pasaulį.
2. Susiriesti embriono pozoje, užsimerkti ir įsivaizduoti, jog visos bėdos pradings, nėra toks jau smerktinas dalykas. Vis dėlto, rekomenduojama neviršyti maksimalios leistinos trukmės - trijų valandų per parą.
3. Žiūrėti į žvaigždes yra vis dar labai romantiška. Tai tiesiog nesenstanti klasika.
4. Verkšlenimo, skundimosi ir dejavimo (VSD) nauda vis dar išlieka diskusijų objektu, nes nėra vienareikšmiškų šių veiksmų poveikio įrodymų. BAR su PC laikosi nuomonės, jog šie veiksmai turėtų būti taikomi tiktai rinktinėse situacijose. Per dažnas VSD naudojimas gali sukelti toleranciją, ir ateityje gali žymiai susilpnėti VSD poveikis, gali tekti panaudoti žymiai daugiau VSD trokštamam tikslui pasiekti. Dėl to BAR su PC rekomenduoja tik trumpalaikį VSD naudojimą.
5. Liūdesys yra natūrali egzistencijos dalis. Frazės ,,pralinksmėk gi‘‘, ,,ko toks surūgęs(usi)?”, gali būti traktuojamos kaip pasikėsinimas į laisvą ir nepriklausomą asmenybę.
6. Vilties praradimas (VP) visada turėtų būti tik trumpalaikis. Jei VP trunka ilgiau kaip 122 dienas per metus arba 90 dienų iš eilės, yra tikslinga specialisto konsultacija arba skubi vilties transplantacija.
7. Apgailėtinumas ir cinizmas neturėtų būti totaliniai. Tačiau kol kas aiškios ribos nėra nustatytos ir net BAR su PC negali pateikti dėmesio vertų rekomendacijų.
8. Sąrašas bus papildomas vėlesnių posėdžių metu, bei pasirodžius naujausioms rekomendacijoms iš Europos perspektyvių cinikų-romantikų draugijos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Beviltiškai apgailėtų romantikų su polinkiu į cinizmą steigiamasis sąjūdis”
  1. Labai labai labai… rimtas įrašas. Ypatingai toks nuoširdus 4 punktas. Trūksta tik atkaklumą ir jumoro jausmą paminėti, dar kūrybines ambicijas. Berods ir viskas, o gal ne? :)

  2. Labai teisingai :) Tik tiek, kad šitą sąrašą galima dar labai ilgai tęsti. Juk beveik visos gyvenimo sferos gali būti beviltiškos, apgailėtinos, romantiškos :D

  3. Prietranka rašė:

    Romantika ir cinizmas vienas nuo kito neatsiejami, kaip gyvenimas ir mirtis- romantika baigiasi cinizmu, gyvenimas - mirtimi.Geras sąrašas.Jeigu galima, tai prašau sukurti dar tokių gerų apsakymų ,kaip tie visi, nes man labai patiko.

  4. Ačiū :)

Komentuokite