BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne itin sekasi, jei po langais kiekvieną vidurnaktį renkasi neaiškūs žmogystos. Nelabai jų klausausi, bet tikrai kad neaptarinėja Dostojevskio kūrybos… Ir išvis savo kalboje vartoja vienintelę iš rusų kalbos kilusią metaforą, kuria jie išreiškia pyktį, skausmą, džiaugsmą, nusivylimą, neapykantą, susierzinimą ir kitas kelias likusias emocijas, kokios tik nusėda ant jų iki žvilgesio nenuskustų galvų.

Niekada nesupratau, ką jie ten veikia. Gal prisisiuvinėja papildomas juosteles prie treningų? Aš irgi nenorėčiau, kad kas nors matytų tokį intymų procesą, todėl daryčiau tai naktį, su geriausiais savo sielos ir treningų broliais prie kažkokio namo kampo.

Pagal tai, kad iš telefonų pradėjo leisti muzikėlę padariau išvadą, jog ten šokiai. Tik merginų nesigirdi. Tačiau aš liberalus žmogus, nežadu jų teisti dėl orientacijos.

Neužmigsiu, kol nesuprasiu, ką jie ten veikia. Žmonės, skaitantys daug makulatūros ir niekada nesupratę septintos klasės fizikos kurso, sako, kad katinai siurbia neigiamą, o šunys skleidžia teigiamą energiją. Įdomu, ką skleidžia šitie mano naujausi draugai po langais?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Naktiniai draugai”
  1. NE visur sie gyviai gyvena Po mano langu tiksliau uz mano sienos kaimyne idomiai staugia kai ici bici buna :D

  2. Aš! rašė:

    Katinai dar ir kaip su energija susije! O as fizikos irgi neskaicius, tai turbut pritampu prie tu zmoniu kurie taip mano… Et. Nu whatever, ka sitie skleidzia tai butu panasiai, kaip kad ka skleidzia kaktusai - ty, nieko tokio, kas trukdytu, kol ant ju neuzsirauni :D

  3. Kaktusai manęs nemėgsta :D

Komentuokite