BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eilinį kartą paslepiu savo savanaudiškumą po individualizmo kauke. Žiūriu į tuščias lubas. Kad ir kiek dėmesio skirčiau, atsisako su manim kalbėt. Na ir nereikia, juk tai kvailos lubos.
Ne, aš neleidžiu laiko veltui. Galvoju prasmingus pasisakymus. Tokius, kuriuos tingūs, nekūrybingi žmonės galės skelbt feisbuke. Bet tai nelengva. Tai turi būt iš pažiūros protinga, bet visiškai beprasmiška. Taip, kad akis užkliūtų ir pagalvotum, koks gi gilus vis tik šito individo pasaulis. Ir kad suprastum, jog buvai susidaręs neteisingą įspūdį iš komentarų po nesibaigiančiais testais.
Taigi: ,,Devynis kartus pamatavęs, dešimtą pasiklausk širdies… ir tik tada kirpk”, ,,Upės neteka atgal, tad ženkim drąsiai priekin”, ,,Laukiu, kol patekės mėnulis, tada galėsiu laukti aušros”. O šitie kiek buitiškesni: ,,Tokia nuostabi pilnatis už lango, visai kaip blynai mano lėkštėj”, ,,Pagaliau griebiau save už gerklės ir priverčiau imtis nebaigtų darbų”, ,,Kažin, gal kaip nors galėčiau parsinešti į namus dalelę pavasario saulės ir žiedų?”. O va šitie - tikra sunkioji artilerija, privers ilgai galvoti, ką tai galėtų reikšti: ,,Tiesa eina priešaky pasididžiavimo”, ,,Gyvenimo prasmė transcenduoja už egzistencijos ribų”, ,,Meilė - tai atsakomybė, supančiota pasitikėjimu”.
Et, dar ilgai taip galėčiau, bet cinizmas po truputį dusina. Gal man kokia liga? Cinizmo nepakankamumas. Nueisiu pas gydytoją ir sakysiu: ,,Va, seniau galėdavau visą dieną svaidytis sarkastiškais komentarais ir su purvais vartyti savo ir man brangių žmonių vertybes. O dabar - kelios minutės ir dūstu.”. Blogai, sakytų gydytoja, čia gali padėt nebent tik cinizmo transplantacija. Bet šiais laikais donorų praktiškai nėra. Na, galima persodint kiaulės cinizmą. Ne, sakyčiau, gal kaip nors su saviškiu išgyvensiu. Reiks tausot ir nesišvaistyt į visas puses.
Koks gražus medis už lango. Gal sukurt fanų puslapį? Ai, neverta, medis gatvės gale turi penkis tūkstančius fanų, vis tiek nepralenksiu.
Galvoju, kaip parduot tuos samprotavimus. Be abejo, tuštybės mugėj. Bet surask tokią, kad gudrus. Reiks ieškot tuščiausios vietos. Tikriausiai kurioj nors juodojoj skylėj.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Pilna tuštybė”
 1. Lina rašė:

  Gerai!

  ps, o cia viskas del tos nelemtos kepykleles fanu puslapio? :D

 2. Aišku ne. Nuo kada feisbukas įkvepia kūrybai? :D
  Bet kepyklėlės fanų puslapis vis tiek nesąmonė.

 3. sraige rašė:

  Patiko!

  Man didesnė nesąmonė šuniuko fanų puslapis..

Komentuokite