BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nusprendžiau tapti piratų laivo kapitonu. Nustumiu lovą į kambario vidurį. Sėdžiu ir plaukiu. Hou hou hou, kažkiek butelių romo ir pasaulis pradeda suktis aplink laivą, banguoja spintelės ir stalas, plaikstosi užuolaidos, vos išsilaikau lovos atkaltės.

Man patinka bangos. Todėl nepaleidžiu romo iš rankų, ir audra toliau šėlsta. Viskas nepaliaujamai sukasi, aš tornado vidury, aplinka susilieja, išplaukiu į plačiuosius vandenis.

Nusprendžiau, kad pirmiausia pulsiu ,,Apple“. Prakąsiu vieną po kito obuolius ir mėtysiu, kol pasiduos. Arba dar žiauriau – priversiu naudotis vindausais. Tada išleisiu tamsiausioj byloj įkalintą Spartaką, nesėkmingai mėginusį išlaisvinti iš prekės ženklo vergijos. Ir nepasisekė jam tik dėl to, kad dėvėjo sadida tuniką ir avėjo mike sandalus.

Liepsiu gaminti iRomą. Su trim lietimui jautriais ekranais, apsauga nuo vėmalų, septynių šimtų megabaitų ir mililitrų talpa. Dar bus trys USB jungtys ir tiesioginė jungtis į užpiltas smegenis, kad greičiau veiktų. Visi piratai labai lauks naujo iRomo pasirodymo. Stumdysis eilėj daužydami vienas kito galvas seno modelio iRomais.

Būsiu kaip Robinas Hudas, vogsiu iš turtingų iPodus ir atiduosiu Somalio piratams. Graudu į juos žiūrėt. Nusipirktų bent vieną burę savo baržom.

Paskui susivienysiu su piktom, naftoj permirkusiom ūdrom. Pavogsim druską iš negyvosios jūros ir skandinsim nedraugiškas orkas arba niekšus kašalotus. Tada išsidrėbs ūdros skersai Baltiją. Jos taip protestuos prieš dujotiekį.

Kovosiu su neteisybe. Kaip neteisinga, kad Lietuvoj neauga palmės. Deja su blogiu galima tvarkytis tik šiurkščiais metodais. Grobsiu jaunas, grakščias karibų palmes su prisirpusiais kokoso riešutais. Primeluosiu apie už jūrų marių esantį nuostabų žalią kraštą, kur neraško kokosų ir neapkarpo šakų, kur gali nevaržomai stiebtis į begalinį žydrą dangų. O atvykusios turės atidirbt už halogeninius šviestuvus ir vazonus.

Tieksiu humanitarinį romą tiems, kam labiausiai jo reikia: nusivylusiems gyvenimu, teisybe, meile ir pigiu spirituotu vynu.

Audra rimsta, bangos silpsta, baldai palengva stoja į savo vietas, sienos vis lėčiau sukasi. Grįžtu ten, iš kur bandžiau išplaukt. Nes iRomo baterija išseko.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Piratavimas”
 1. Kazkaip idomiai skaitesi, man tikrai patiko ;)

 2. ‘Būsiu kaip Robinas Hudas, vogsiu iš turtingų iPodus ir atiduosiu Somalio piratams. Graudu į juos žiūrėt. Nusipirktų bent vieną burę savo baržom.’

  Va cia tai luzau! :D:D
  Taipogi, pastebiu tendencija rasyti apie alkoholio teigiama itaka gyvenimui. Ka gi, gal uzrasyt tave reabilitacijon? Girdejau tokia viena kazkur Azijoj, kur monkai priklausomybe ismusa bambuko lazdom! :D

 3. Nu nėra čia nieko teigiamo apie alkoholi :D
  Čia kaip tik, antialkoholinė kampanija
  O su lazda tai viską galima išmušt - pirmiausia gyvenimą :D

 4. Linas rašė:

  Geras. Gal cia as tureciau jaustis kaltas, kaip ir prisidejau prie to pomegio…, bet jei tai antialkoholine kompanija tai nuraminai.
  Rasyk daugiau, gal cia tikras pasaukimas?

 5. Nekaltas, nekaltas :)
  Ačiū už komentarą, labai smagu, kad skaitot

Komentuokite