BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Skelbimai” archyvas


Adidas specialiai Kauno ir visos Lietuvos treninguočiams išleidžia naujas sportinių rūbų kolekcijas:
• Vestuviniai treningai - prie jų net neskoningos auksinės grandinės atrodo pakenčiamai.
• Darbiniai treningai - su vidinėmis kišenėmis beisbolo lazdai ir net iki dvidešimties telefonų. Lengvai nuplaunamas kraujas ir šlapimas. Yra net trijų spalvų, todėl lengvai priderinsite prie savo Golfo.
• Atgrasūs treningai - pavojingai išvaizdai ir nuolankią pagarbą keliančiam įspūdžiui sudaryti Jums nebereikės savarankiškai ruošti treningų. Siūlome treningus, kurie jau yra apiplyšę, vidutiniškai išpurvinti bei ryškiai dvokiantys prakaitu su raugintų fekalijų pokvėpiu.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Princas su 50 metų patirtimi nebrangiai, greitai ir efektyviai bučiuoja miegančias gražuoles. Vieneto kaina 25Lt, jei miegančioji nepakankamai gražuolė, kaina apskaičiuojama pagal negražumo koeficientą. Klientams pageidaujant, išrašomos sąskaitos faktūros.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Siūlomas darbas rugiuose prie bedugnės. Vidurinis išsilavinimas nebūtinas, bet pageidautinas. Reikalinga B2 lygio neverbalinė kalba. Mielas charakteris būtų privalumas. Patirtis kviečiuose, kukurūzuose ir grikiuose (ryžiai griežtai netinka) prie bedugnės būtų didžiulis privalumas.

Atlyginimas sutartinis, priklauso nuo bedugnės gylio, šypsenos pločio, ryžto pasiaukoti darbui be pakankamo atlygio ir kitų faktorių. Darbas ne valandinis, trunka lygiai tiek, kad neliktų jokio asmeninio gyvenimo. Sudarysime puikias sąlygas darbui vienatvėje. Norintiems organizuojame kasmetinius tobulinimosi kursus ašarų pakalnėje.

Ypatingai lauksime išskirtinai netradicinio mąstymo asmenybių (šizofrenija, depresija ir suicidinės mintys visiškai netrukdys šiam darbui - kiekvienas darbuotojas pririšamas lynu, kad pats nenukristų į bedugnę ir tris kartus per parą ištraukiamas).

Gyvenimo aprašymus ir ligos istorijas įdėkite į butelį ir įmeskite į artimiausią jūrą (išskyrus negyvąją).

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »