BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

- Ar viskas gerai, vaikeli? - Paklausė mielai atrodanti senyvo amžiaus moteriškė.

- Ką, nesimato?! Visą naktį kovojau su vidiniais demonais!

Moteriškė skubiai čiupo savo susiraukusį pekiną ant rankų, pati susiraukė ir sąlyginai vikriai nušlepsėjo šalin. Taip išsigando, kad net neburbėjo, koks tas šiuolaikinis jaunimas. Bet juk pati kalta. Uždavinėja kvailus klausimus. Turi būt visiškai žlibas, kad nematytum, kokia didelė žaizda. Nurėžtas beveik visas pasitikėjimas, gyvenimo džiaugsmo irgi ne kažin kiek likę, laikosi ant kelių vilties siūlelių. Gerai dar, kad demonas nesmūgiavo į dirbtinį pasitenkinimą, tai šypsena stabiliai laikosi veide. Gaila, per akis matosi visas vidinis šiukšlynas (štai kodėl žmonės nešioja akinius nuo saulės).

Reikia kažką daryt, negaliu taip tiesiog sėdėt ant suoliuko. O, priešais vaistinė. Jie tikrai turės vaistų ir man. Bet turbūt neduos be recepto. Galėčiau susprogdinti automobilį priešais vaistinę, tai nukreiptų demesį, ir pasiimčiau, ko man reikia. Deja, dėl džiaugsmo trūkumo susikaupė per daug moralumo ir etiškumo. Todėl paprasčiausiai nuėjau ir mandagiai paklausiau:

- Gal turite ,,Konfidentino”?

- Ne, šitas vaistas Lietuvoje neregistruotas.

- O ,,Džiaugsmolio”?

- Tik su receptu.

- Et… Tai bent jau laimės peroksido? 5% tirpalo?

- Šitoje vaistinėje negaminam, bet jei nueitumėte į kitą gatvės pusę… - Tada aš neištvėriau ir panaudojau paskutinius amoralumo likučius, kad pasakyčiau, ką galvoju apie kitas puses. Net durim trinktelt neužteko. Ir ,,geros dienos‘‘ palinkėjau.

Baigėsi viskas kaip visada. Nusipirkau butelį dirbtinio 40% džiaugsmo. Veikia greitai ir užtikrintai, su tam tikrom pasekmėm kitą rytą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Vaistai”
 1. Prisimeni ta sangria kur Maljorkoj gerem? Tokia is juodu kartoniniu deziu su raudonom raidem?
  Vakar radau isparduotuvej, tik po 3 litus! Tai spek kiek litru namo parsitysiau :D Kasininke net pazymejimo pareikalavo! :D:D:D

  Tai va, sitai man tavo pasakojimas primine.

  Man patinka tavo perspektyva, tokia visad sviezia.

 2. Taip, tos vaistinės neparduoda daug ko. Aš, pavyzdžiui, labai džiaugčiausi galėdama įsigyti tepaliuko, apsaugančio žaizdas nuo sąžinės graužimo ir man beviltiškai reikia lašų akims, kurie padėtų praregėti… O be recepto nieks neduoda. Belieka universalusis dirbtinis džiaugsmas..

 3. patiko ;>

 4. kad ir tas universalusis retai padeda…

  O sangriją gerk kultūringai! Su ledu, apelsinais ir iš šiaudelio :) Nors geriausiai būtų su jūra, saule ir palmėm…

 5. Linas rašė:

  Man tai martini raudona ir balta primine…. OLALA.

Komentuokite